HEXAPLAN INTERNATIONAL je architektonická a inženýrská projektová firma komplexního typu. S oprávněním pro všechny typy staveb vykonává HEXAPLAN INTERNATIONAL zpravidla činnost generálního projektanta. Tým firmy dává přednost možnosti pokrýt všechny složky řešeného problému a zajistit tak konzistentní a vysoce kvalitní výsledky.

Společnost HEXAPLAN existuje od jara 1991. HEXAPLAN International vznikl v roce 1995 v reakci na spolupráci se zahraničními partnery. Společníci byli v předchozím desetiletí všichni účastni na řízení projektů i vlastní firmy ve Státním projektovém ústavu obchodu Brno (SPÚO), reprezentujícím třicet let zkušeností z projektování a realizace mezinárodních hotelů, obchodních domů, občanských staveb i technologických komplexů.

V průběhu 18 let firma realizovala více než 1 000 zakázek od interiérů a vil až po hotelové, obchodní a zábavní komplexy, jako bylo Bobycentrum v Brně nebo v současnosti Galerie Fénix Vysočanská a Clarion Congress Hotel Prague****.

HEXAPLAN INTERNATIONAL má 12 stálých zaměstnanců. Na velkých projektech jsou tyto zdroje patřičně rozšířeny formou sdružení s dalšími ateliéry. Schopnost poskytnout profesionální služby na evropské úrovni byla získána spoluprací se zahraničními kolegy a prověřena prací pro řadu zahraničních investorů, stejně jako pro veřejné a státní instituce.

Údaje o společnosti


Spisová značka: C 18763 vedená u rejstříkového soudu v Brně
Název subjektu: Hexaplan International spol. s r.o.
IČO: 60745665
Sídlo: Brno, Šámalova 72, PSČ 61500
Den zápisu: 17. 03. 1995


Společníci


Ing. Vladimír Kovařík, ČKAIT
(jednatel)
Ing. Dan Mrkos, CSc., ČKA, ČKAIT
Ing. arch. Josef Pálka, ČKA


Vedoucí pražské kanceláře


Jaroslav Vácha, ČKAIT